• Archiwum

 • Kategorie

 • Tagi

 • Nowe na forum


  Gorące Tematy

 • Meta

 • Archiwum dla: Listopad, 2007

  Fedora 8

  Od premiery Fedory 7 minęło prawie pół roku, a co za tym idzie na horyzoncie pojawiła się nowa wersja – Fedora 8. To co jest bardzo charakterystyczne dla tej dystrybucji to krótki okres jej żywotności, ma to być gwarantem regularnego dostarczania potencjalnym użytkownikom najnowszej wersji oprogramowania zawierającego się w systemie.

  Zmian w najnowszej wersji jest bardzo wiele, w tak krótkim czasie udało programistom zrobić bardzo wiele, aby użytkownicy otrzymali w swoje ręce jeszcze lepszy i bardziej doskonały produkt. Poza aktualizacją oprogramowania jak np. OpenOffice 2.3, GNOME 2.20, Kernel 2.6.23, zaszły także inne zmiany jak np.:

  Zmian jest jednak dużo więcej, często niedostrzegalnych na pierwszy rzut oka, ale sprawiających, że system staje się coraz lepszy. Nam nie pozostaje nic innego jak tylko zachęcić wszystkich do testowania najnowszej wersji dystrybucji Fedora 8.

  Pobierz: fedora 8

  Dodał: Piet      Data: Listopad 8th, 2007      Komentarzy [40]     
  Kategoria: Newsy      Tagi:

  Fedora Project – prezentacja z SFD 2007

  15 września 2007 r. miało miejsce wydarzenie o nazwie Software Freedom Day 2007. Imprezy odbywały się w wielu krajach na świecie, w Polsce – we Wrocławiu i Krakowie. My mieliśmy przyjemność pojawić się w silnym składzie we Wrocławiu. Oprócz samego stoiska na którym wszyscy zainteresowani mogli zaczerpnąć wszelkich informacji dotyczących Fedory, Paweł Sadowski miał okazję wygloszenia prezentacji dotyczącej Fedora Project. Jeżeli Ktoś chciałby obejrzeć i posłuchać co do powiedzenia miał Ambasador Fedory w Polsce – zachęcamy do zajrzenia tutaj.

  Źródło: DobreProgramy.pl

  Dodał: Piet      Data: Listopad 4th, 2007      Komentarzy [1]     
  Kategoria: Newsy      Tagi: